Life coaching

Life coaching - coaching życiowy. Skupia się głównie na stosowaniu coachingu w sprawach nie związanych z biznesem. Rzucenie palenia, kłopoty małżeńskie, utracona miłość, poszukiwanie pracy, zrzucenie wagi. Te i wiele innych tematów często bywaja dla nas bardzo ważne. Czasami nawet najważniejsze.

Kto powinien korzystać z life coachingu?

Ten kto czuje taką potrzebę. Coach nie sprzedaje Klientowi swojej filozofii życia. Każdy z nas ma inną drogę, i inną filozofię. Jednak czasami nie potrafimy się zebrać w sobie, postanowić czegoś. Wtedy coach stanowi świetne wsparcie. W końcu coach to trener rozwoju osobistego i podobnie jak w sporcie tak i w kwestiach życiowych można rozwijać się z czyimś wsparciem. Najlepiej jak ten 'ktoś' zna się na swojej pracy. Potrzeba intuicji psychologa, oraz metod coachingu, aby Klient osiągnął zamierzone cele. 

Można bez Coacha?

Bez coacha też można, ale jest dużo trudniej. Czasami też stajemy w takiej sytuacji kiedy wydaje się nam że żadnego rozwiązania już nie ma. A przecież mamy silną motywację do zmiany siebie, do rozwiązania problemu. To jest ten moment kiedy warto kliknąć w link po prawej stronie - i umówić się na bezpłatną sesję coachingu. Nawet ta jedna sesja może dużo zmienić.